Szykujesz sylwetkę na lato? Zobacz, jak!

Posiadanie chudej sylwetki to mrzonka wielu osób, jednak nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Od czasu do czasu nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W schematycznej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje niezmiernie błyskotliwe rezultaty.

Co to liposukcja ultradźwiękowa?

Tradycyjna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, bo żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od schematycznej tym, że nie wymaga trudnej interwencji chirurgicznej, a oprócz tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w przypadku tradycyjnej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, iż jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, jakie mają kłopot z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki czy też nogi. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, a rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, albowiem zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

W jaki sposób sprawić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto też zadbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to bardzo dobry sposób, by naświetlić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze i znacznie bardziej wysportowane. Jeśli będzie problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub trening z elektrostymulacją. Proponujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale można znaleźć na naszej witrynie. https://studiofigurastalowawola.pl

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts